Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Съдийски назначения за предпоследния кръг от Втора лига

Съдийски назначения за предпоследния кръг от Втора лига

Novsport

Домакинският мач на ЦСКА II срещу Лудогорец II, който ще се играе в неделя от 18:00 часа на ст. "Българска армия" и е от предпоследния XXIX кръг на Втора лига, бе поверен на Мартин Стоименов.

Странични рефери ще бъдат Юлиян Тодоров и Младен Маринов.

Ето и всички наряди*:

19 Май 2017 г. Петък 17:30 ч.
Етър - Царско Село
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС: Мартин Иванов Димитров Станимир Илков Илков
4-ТИ: Валентин Станчев Железов
СН: Ивайло Серьожев Лазараов

21 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК ЦСКА София ЕАД II - ПФК Лудогорец АД II
ГС: Мартин Емилов Стоименов АС: Юлиян Тошков Тодоров Младен Маринчев Маринов
4-ТИ: Петър Григоров Григоров
СН: Любен Иванов Трайков

21 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 - Витоша
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС: Веселин Мишев Добриянов Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Боян Георгиев Славков
СН: Йосиф Петров Ронков

21 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
Ботев Враца - ФК Созопол
ГС: Никола Павлов Петров АС: Пламен Хинков Хинков Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ: Николай Валентинов Малджански
СН: Валентин Ангелов Костов

21 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
Локомотив София - Несебър
ГС: Петър Стефанов Доровски АС: Андрей Венков Николов Асен Крумов Крумов
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Кирил Петков Йорданов



21 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
ОФК Поморие - ПФК Банско 1951 АД
ГС: Цанко Костадинов Миндалов АС: Иво Величков Боев Пламен Руменов Ванков
4-ТИ: Павлин Хачик Тютюнджиян
СН: Никола Стаматов Стаматов

21 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
Септември София - Левски Карлово
ГС: Ивелин Венциславов Занев АС: Мирослав Пламенов Марков Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ: Георги Милков Андреев
СН: Милко Петков Николов

21 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ФК Оборище Панагюрище
ГС: Георги Юлиянов Иванов АС: Димитър Божидаров Стоилов Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Борис Димитров Борисов

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Етър
Пирин
Лудогорец
Верея
Витоша