Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Таланти на Берое блестят за Манчестър Юнайтед

Двете момчета от школата на Берое Красимир Тодоров и Монир Ал Бадарин, които от началото на седмицата карат пробен период в школата на Манчестър Юнайтед, взеха участие в срещите на отборите до 13 и до 14 години на "червените дяволи" срещу Бирмингам. Мачовете се играха на стадион "Сейнт Андрюс" в Бирмингам.

Красимир Тодоров игра почти цял мач и се отчете със страхотна асистенция за втория гол на Манчестър Юнайтед U14. Двубоят завърши 2:1 за "червените дяволи", талантът на Берое бе заменен 10 минути преди края на срещата.

При по-малките Монир Ал Бадарин влезе на терена през второто полувреме при резултат 3:3. С негов гол Манчестър Юнайтед поведе с 4:3, като това бе първото повеждане на "червените дяволи" в резултата. Двубоят завърши 6:3, а и двамата юноши на "Берое" оставиха отлични впечатления с изявите си. Красимир Тодоров и Монир Ал Бадарин ще останат в Манчестър до края на седмицата.