Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Тежка загуба изхвърли Септември от младежката Шампионска лига

Септември отпадна от Младежката лига на УЕФА след втора загуба срещу украинския гранд Динамо Киев. Българите отстъпиха с 1:5 във втория мач в София и след 0:1 в първата среща отпаднаха от еквивалента на Шампионската лига за юноши.

Септември започна обещаващо и откри резултата в 6-та минута с гол на Димитър Костадинов, но Динамо вкара цели пет до края на мача.

Сергий Булеца изравни в 26-та минута, а Викентий Волошин вкара два гола в 38-та и 51-та.

Георги Цитаишвили се разписа от дузпа в 49-та минута, Денис Попов оформи крайния резултат две преди края на редовното време. Мачът беше проведен на стадион „Георги Аспарухов“.