Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Турска съдийска бригада за Левски - Хайдук, Митов ще говори за мача в сряда

Отборът на Левски ще проведе своята официална тренировка преди втория мач срещу хърватския Хайдук от втория квалификационен кръг на Лига Европа в сряда, 19 юли. „Сините“ ще имат занимание от 18:30 часа, което ще е открито в първите 15 минути.

Половин час по-рано в 18:00 ще бъде пресконференцията на старши-треньора Николай Митов в залата на ДЮШ на стадион „Виваком-Арена Георги Аспарухов“. В 18:45 часа ще е пресконференцията на наставника на Хайдук, а в 19:30 часа официалната тренировка на гостите.

Междувременно УЕФА съобщи, чесъдийска бригада от Турция ще ръководи двубоя. Главен съдия ще бъде Али Палабъйък, който ръководи мача между Англия и Германия от групата на България на европейското първенство за юноши до 19 години, което завърши в събота. Помощници на Палабъйък ще бъдат Джем Сатман и Серкан Чимен. Четвърти съдия ще бъде Баръш Шимшек. Срещата е насрочена за четвъртък, 20 юли, от 20 часа на стадион "Георги Аспарухов".