Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Хеттрик нокаутира Верея (ВИДЕО)

Верея загуби домакинството си на Етър в мач от плейофната фаза на втората шестица на Първа лига.

Гостите се наложиха с категоричното 3:0. Хеттрик в тяхна полза отбеляза Иван Петков.

Домакините са в серия от 42 поредни мача без успех в първенството. "Болярите" имат своите амбиции и постигнаха това, за което пристигнаха в Стара Загора.

Резултатът беше открит след 14 минути игра, когато Стоянов намери добре Петков, дал предимство на тима си.

Отново Петков, по много подобен начин, покачи на 2:0 за великотърновци 5 минути преди почивката, след нова асистенция на Крум Стоянов.
17 минути преди последния сигнал Даниел Младенов стреля силно по посока вратата на съперника, топката бе отбита, но попадна у Иван Петков, за когото не остана нищо друго, освен да оформи хеттрика си в мача.

Така Етър разполага с 47 точки в актива си, докато за Верея са все така скромните 6 завоювани пункта.