Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Дунав (Русе)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Локомотив (ГО)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Нефтохимик (Бургас)Пирин (Благоевград)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ЦСКА и Левски в спор за второто място на 28 май

ЦСКА и Левски в спор за второто място на 28 май

Novsport

Левски и ЦСКА излизат в пряк сблъсък за второто място в първенството на 28 май, става ясно от обявената днес от БФС програма до края на шампионата.

Финалът за Купата на България между Ботев (Пд) и Лудогорец на 24 май ще се излъчва по Диема, а не по платените канали.

Ето съобщението от СТК към БФС:

Приема предложената програма на Първа професионална лига до 36-ти кръг включително и баражите за определяне на участниците в Първа и Втора лига за сезон 2017/2018 и баража за определяне на последния участник в Лига Европа за 2017/2018 година, както следва:

33/7 кръг





16.05/вторник/


Левски


-


Лудогорец


20.00


Диема спорт




17.05/сряда/


Черно море


-


Дунав


17.30


Диема спорт2




17.05/сряда/


ЦСКА –София


-


Локомотив Пд


20.00


Диема спорт2








Плейофи 1 - /първи срещи/





15.05/понеделник/


Ботев


-


Берое


20.00


Диема спорт




16.05/вторник/


Пирин


-


Верея


17.30


Диема спорт




18.05/четвъртък/


Монтана


-


Нефтохимик


17.30


Диема спорт




18.05/четвъртък/


Локомотив ГО


-


Славия


19.45


Диема






34/8 кръг





20.05 /събота/


Лудогорец


-


ЦСКА –София


20.00


Диема спорт




21.05/неделя/


Дунав


-


Левски


17.30


Диема спорт 2




21.05/неделя/


Локомотив Пд


-


Черно море


20.00


Диема спорт 2






Плейофи 1 - /срещи реванш/





19.05/петък/


Ср 1


Берое


-


Ботев


20.00


Диема спорт




20.05 /събота/


Ср 2


Верея


-


Пирин


17.30


Диема спорт




22.05/понеделник/


Ср 3


Нефтохим


-


Монтана


17.30


Диема




22.05/понеделник/


Ср 4


Славия


-


Локо ГО


20.00


Диема спорт





*Ср =Среща
Финал Купа България





24.05/сряда/


Лудогорец


-


Ботев Пд


18.30


Диема






35/9 кръг





28.05/неделя/


ЦСКА –София


-


Левски


18.30


Диема спорт 2




28.05/неделя/


Локомотив Пд


-


Дунав


21.00


Диема спорт




28.05/неделя/


Черно море


-


Лудогорец


21.00


Диема спорт 2






Плейофи 2





26.05/петък/


ЗагубилСр 3


-


ЗагубилСр 4


17.45


Диема




26.05/петък/


ПобедителСр 3


-


ПобедителСр 4


20.00


Диема спорт




27.05/събота/


ПобедителСр 1


-


ПобедителСр 2


20.00


Диема спорт





36/10 кръг





31.05 /сряда/


Дунав


-


ЦСКА –София





Диема спорт




31.05 /сряда/


Левски


-


Черно море





Диема спорт




31.05 /сряда/


Лудогорец


-


Локомотив Пд





Диема спорт






*Забележка: Часовете на последния редовен кръг на Първа шестица ще бъдат оповестени на 22.05.2017 година.

Плейофи 2/срещи реванш/





29.05/понеделник/


Пл-2-1


Загубил Ср 3


-


Загубил Ср 4


17.30


Диема спорт




29.05/понеделник/


Пл.2-2


Победител Ср 3


-


Победител Ср 4


20.00


Диема спорт




30.05/вторник/


Пл.2-3


Победител Ср 1


-


Победител Ср 2


20.00


Диема спорт






*Пл.2-1 – Втори плейоф среща 1; Пл. 2-2 – Втори плейоф среща 2; Пл.2-3 – Втори плейоф среща 3

*домакин в първите срещи от Вторите плейофи е отбора с по-ниско класиране в Първата фаза на първенството

Баражи за определяне на участниците в Първа и Втора лига за сезон 2017/2018





02.06/петък/


Победител пл.2-1


-


Класиран 2 лига -3 м


20.00


Диема спорт




03.06/събота/


Загубил пл.2-2


-


Класиран 2 лига -2 м


18.30


Диема спорт






Бараж за определяне на последния участник в Лига Европа за 2017/2018





04.06/неделя/


Последен клас ЛЕ от Първа шестица


-


Победител пл.2-3


20.00


Диема спорт






Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Локомотив
Пирин
Монтана
Нефтохимик
Лудогорец
Верея