Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ЦСКА – Локо (Пд) на живо в Novsport.com, съставите

ЦСКА може да дръпне с 6 точки пред Левски, ако успее да победи Локо (Пд) в 33-ия кръг на Първа лига. Двубоят започва в 20 ч на стадион „Българска армия” под ръководството на петричкия арбитър Ивайло Стоянов.

Сините загубиха 1:3 домакинството си срещу шампиона Лудогорец вчера и разликата от три точки в полза на ЦСКА в борбата за второто място се запази.

Червените нямат загуба в последните си 6 мача, в които постигнаха 5 победи и 1 равенство с Лудогорец.

Локомотив (Пловдив), който записа два успеха в последните си три мача, се бори за четвъртото място, което може да осигури право на участие на бараж за Лига Европа срещу завършилия на седмата позиция. Преди този кръг „черно-белите” изоставаха с точка от Дунав и Черно море, които са съответно четвърти и пети.