Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Дунав (Русе)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Локомотив (ГО)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Нефтохимик (Бургас)Пирин (Благоевград)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ЦСКА 1948 с убедителна победа над БМ Спорт

ЦСКА 1948 победи БМ Спорт с 4:0 в среща от 14-ия кръг на ОФГ София (столица) – юг. Двубоят се проведе в столичния квартал „Обеля”.

Калоян Стефанов откри резултата в 15-ата минута. Три минути след това Мюмюн Байрям си отбеляза автогол и удвои преднината на ЦСКА 1948. След почивката Кристиян Петров и Кирил Атанасов оформиха крайния резултат.

ЦСКА 1948 събра 40 точки и заема първото място в групата. Следват вторият отбор на Витоша (Бистрица) (29 точки) с мач по-малко и БМ Спорт с 27 точки.