Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Човек на Славия скандализира на мача с Лудогорец (СНИМКА)

Славия взе точка от визитата си на шампиона Лудогорец, след като стигна до 0:0 в предпоследния мач от седмия кръг на българската футболна efbet Лига, макар да игра с човек по-малко през цялото второ полувреме.

Двубоят в Разград се превърна в истински екшън и предложи много емоции на зрителите, както и две сериозни грешки на съдийската бригада.

Първо вратарят на гостите Антониос Стергиакис бе изгонен с измислен червен картон точно преди почивката, а след нея редовен гол на домакините беше отменен заради засада.

С това обаче изцепките по време на срещата не се изчерпаха. Човек от щаба на "белите" си позволи да покаже неприличен жест към феновете на Лудогорец.

Това се случи през второто полувреме на двубоя, а ситуацията бе запечатан със снимка.