Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Юношите на Лудогорец биха отбор от Трета лига

Беласица загуби с 1:2 от юношите на Лудогорец (до 19 г) в Кавракирово в контролен мач. Първото попадение бе дело на Виктор Василев, който в 13-ата минута след прострелно центриране в наказателното поле на домакините отклони майсторки топката за 0:1. Пропуски до края на първото полувреме направиха Виктор Василев и Станислав Вълчев за Лудогорец, и Васил Тачев и Благовест Таушанов за Беласица.

След почивката отново първи отбелязаха гол гостите. В 50-та минута при идентично положение на първия гол този път от 7-8 метра Станислав Вълчев изпрати топката в мрежата на стража на Беласица за 0:2. Почетно попадение за домакините отбеляза Любомир Граминов след центриране от ъглов удар от Благовест Таушанов.