Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Юношите на ЦСКА обърнаха Левски на „Герена“

Юношите на ЦСКА до 15 години победиха Левски с 2:1 в мач от шестия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствения терен на "Виваком арена - Георги Аспарухов".

Домакините поведоха след гол в 14-та минута. Армейците изравниха в 41-та след красиво попадение на Йоан Борносузов, а четири минути по-късно той центрира отдясно и Александър Георгиев направи резултата 2:1.

Ясен Цеков удари греда десет минути преди края, а „червените“ момчета пропуснаха още добри възможности да постигнат по-убедителна победа.

В двубоя тимът на ЦСКА беше воден от Сашо Борисов, Валентин Колев и Калоян Георгиев, тъй като старши треньорът Атанас Борносузов изтърпява наказание.

В следващия кръг „червените“ приемат Национал.