Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Ясни са всички съдии за 1/16-финалите на турнира за купата

Ясни са всички съдии за 1/16-финалите на турнира за купата

Novsport

Съдийската комисия оповести назначенията си за мачовете от 1/16-финалите на турнира „Купа България“.

Станислав Тодоров ще ръководи мача Спартак – Левски във Варна, а срещата Нефтохимик - Лудогорец бе поверена на арбитъра Димитър Буров.

Ето и наряди за 1/16-финалите на турнира за Купата на България*:

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
Миньор - ПФК Ботев
ГС: Мустафа Севди Шефкет АС1: Атанас Иванов Делчев АС2: Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ: Рюстем Джемил Карагарен
СН: Красимир Драганов Драганов

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
ФК Загорец - ПФК Славия 1913
ГС: Даниел Пламенов Краевски АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев
СН: Йордан Веселинов Гулев

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ПОФК Ботев Враца
ГС: Димитър Иванов Желязков АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Мартин Живков Великов
СН: Георги Иванов Хаджийски

25 Сеп 2019 г. Сряда 16:00 ч.
Спартак Варна - ПФК Левски
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ: Георги Милков Гинчев
СН: Красимир Иванов Василев

25 Сеп 2019 г. Сряда 19:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Монтана 1921
ГС: Иван Георгиев Пенчев АС1: Стефан Делчев Делчев АС2: Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Георги Спасов Славов



25 Сеп 2019 г. Сряда 19:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Димитър Цолов Буров АС1: Иво Николаев Колев АС2: Борислав Николаев Колев
4-ТИ: Петър Григоров Григоров
СН: Димитър Панайотов Костов

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
ПФК Спартак Плевен - ПФК Септември
ГС: Петър Георгиев Кузев АС1: Никифор Деянов Велков АС2: Александър Христов Апостолов
4-ТИ: Милен Йорданов Въжарски
СН: Николай Тодоров Петров

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
Хебър 1918 - ФК Арда
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ: Боян Георгиев Славков
СН: Деница Павлова Крумова

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
Балкан - ПФК Локомотив 1926
ГС: Николай Валентинов Малджански АС1: Даниел Жаниев Цолов АС2: Николай Иванов Михайлов
4-ТИ: Ивайло Красимиров Ненков
СН: Милко Петков Николов

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 16:00 ч.
ОФК Поморие - ПФК Берое
ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Андрей Венков Николов АС2: Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ: Мирослав Константинов Кузманов
СН: Стоян Иванов Вътев

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 18:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФК Витоша
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Любомир Йорданов Войков

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 19:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово - ФК Етър
ГС: Георги Николов Николов АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Илко Мирославов Топалов

26 Сеп 2019 г. Четвъртък 19:00 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Дунав
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Благой Кирилов Манов
СН: Кирил Манолов Лозанов

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село