Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

17-годишните “моряци” газят старшата на Сливен с 10:1

Юношите младша възраст от школата на Черно море (U17) записаха разгромна победа в контролна среща. “Моряците”, които са на лагер в Сливен, сгазиха 19-годишните таланти на домакините с 10:1.

Хеттрик реализираха Денислав Ангелов и Велислав Василев, а по два гола вкараха Александър Димитров и Тугай Неджет.

В първата си проверка възпитаниците на Мартин Христов се наложиха над връстниците си от Верея със 7:0. По два гола за успеха вкараха Иван Иванов и Александър Димитров, а по един добавиха Даниел Стоянов и Мердин Адем. Едно от попаденията падна след автогол.

В четвъртък 17-годишните таланти на Черно море играят с Етър, а в събота излизат срещу Нефтохимик. След това отборът се връща във Варна, където ще проведе финалната част от предсезонната подготовка.