Бенга: Ранният гол реши мача

13-08-2018, 23:52

Бранителят на Септември (София) Александру Бенга коментира поражението на тима си с 2:1 от Ботев (Враца). Опитният защитник успя да спечели дузпа за столичани в края на срещата, реализира от капитана Борис Галчев.

“Загубихме вкъщи след хубавия мач, който направихме във Варна. Искахме да спечелим. Трябва да продължим да работим, за да сме готови за следващия мач.

Допуснахме гол още в 5-ата минута, но имахме 85 минути пред нас да отбележим. Не можахме да се възползваме от положенията си. Във Варна изиграхме страхотен мач с превъзходна дисциплина. Ние сме млад отбор с млади състезатели, които имат огромен потенциал. Чувствам се добре в Септември. Имах доста оферти от България през това лято. Около мен има само млади момчета. Лидерът си личи на терена, а не извън него”, коментира Бенга.