Берое задмина Лудогорец! Тимът на Томаш разби Ботев (Вр) (ВИДЕО)

27-08-2018, 22:39

Берое прегази Батев Враца с 4:0 и измести Лудогорец от третото място в класирането.

"Зелените" имат същия брой точки, но по-лоша голова разлика.

Берое вкара още във 2-ата минута. Борислав Цонев стреля от фаул, топката премина над стената и се озова в близкия ъгъл. Стражът на гостите се хвърли, но не успя да спаси - 1:0.

Врачани веднага отвърнаха на удара, но без успех. Емил Стоев намери Спас Георгиев на добра позиция в наказателното поле, ала топката излезе в аут след изстрела му.

В 13-ата минута  Борислав Цонев се разписа.

При атака на Берое, защитата на Ботев (Вр) не се ориентира добре и изчистената топка попадна право в краката на халфа, той веднага шутира, а кълбото леко се отби в играч на гостите и влетя в мрежата за 2:0.

Опасен удар на Вандерсон в 34-ата минута пък беше отразен по перфектен начин от Краси Костов.

Четири минути след почивката Мартин Камбуров направи резултата 3:0 за Берое!

Бандаловски центрира към своя съотборник, който засече топката с глава и я изпрати в мрежата.

В 72-ата минута Меска направи резултата 4:0!

Той се разписа с топовен шут от границата на наказателното поле, вратарят Костов пипна топката, но не успя да спре полета ѝ към мрежата.