Верея вкара 5 на Локо (ГО) в контрола

16-11-2018, 17:15

Верея победи с 5:1 втородивизионния Локомотив (Горна Оряховица) в приятелски двубой, който се игра на стадиона в Мъглиж.

"Червето-черните" откриха резултата още във 2-ата минута от дузпа, но след това доминацията на Верея беше тотална и старозагорци вкараха пет гола във вратата на съперника си.

Денислав Станчев изравни резултата в 5-ата минута, а до края на полувремето елитния тим направи обрата пълен, след като се разписа датския защитник Емил Йоргенсен в 32-ата минута.

След почивката Верея продължи да е по-добрият отбор на терена и заслужено отбеляза още три гола във вратата на тима от Горна Оряховица.

Станислав Мламаов вкара два гола в 53-ата и 62-ата минута, а Дино Мартинович фиксира крайното 5:1 в 77-ата.