Верея и Пирин не се победиха

05-03-2018, 19:19

Верея и Пирин не успяха да се победят в мач от XXIII кръг на Първа лига. На стадион "Трейс арена", съперниците изиграха доста скучноват двубой, без почти никакви интересни ситуации или чисти голови положения. Така логично последният съдийски сигнал прозвуча при 0:0, като двата отбора си поделиха по точка.

Верея по чудо не поведе в 31-ата минута. Илиян Йорданов прехвърли вратаря, но Ничев с глава изчисти от голлинията. Секунди по-късно Антон Огнянов имаше претенции за дузпа, но съдията не посочи бялата точка.

В 47-ата минута Верея можеше да поведе. Милен Танев центрира от фаул, Илия Мунин засече с глава, но топката премина до лявата греда. Последва нова порция скука, чак до 84-ата минута. Тогава старозагорци имаха възможност да грабнат трите точки. Антон Огнянов стреля от близко, но вратарят изби. Топката пак попадна у Огнянов, ала добавката му пък бе изчистена на голлинията от Попев.