Верея победи Хасково с 4:2 в контрола

03-02-2019, 16:22

Верея победи с 4:2 тима от Югоизточна трета лига Хасково в контролна среща която се игра на стадиона в село Ягода.

Хасково откри резултата в седмата минута с попадение на Ален Иванов, но до почивката верейци направиха пълен обрат и се оттеглиха на почивката при резултат 2:1.

Хръвос Радванович изравни в 37-ата минута, а пет по-късно Бранислав Василиевич отбеляза второто попадение за старозагорци.

Малко след почивката, в 51-ата минута, Василиевич се разписа за 3:1, а след още 11 Денислав Станчев вкара четвъртото попадение за Верея.

В 71-ата минута пък Виделин Атанасов вкара втори гол за Хасково и оформи крайното 4:2.

Стартов състав на Верея: Кристиян Кацарев, Горедзе Мачадзе, Аласан Тимоти, Нтоиа Джошуа, Дмитрий Иванов, Сергей Рудак, Бранислав Василиевич, Едуин Малоун, Андрей Ковальов, Хръвос Разванович, Станимир Димитров (Иван Петров, Денислав Станчев Теоугилус Коуроупис, Шота Арвеладзе, Женя Доброволски, Стелиян Тенев, Стелиян Колев).