Времето на Буш в Левски изтича

19-09-2018, 07:58

Централният нападател на Левски Сержиу Буш е на път тотално да изчерпи кредита на доверие към себе си от треньора Славиша Стоянович, пише “Тема спорт”.

Румънецът бе трагичен при загубата от Локомотив (Пловдив) с 0:1 и пропусна най-доброто положение за тима в последната минута. През този сезон той все още не е вкарал в Първа лига, въпреки че бе на терена в 5 мача.

За сравнение другият централен нападател Станислав Костов има 4 гола от началото на сезона в елита.

Очаква се румънецът отново да седне на резервната скамейка.

Той започна настоящата кампания като титуляр. И вкара единственото си попадение при домакинството на Вадуц в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа.

Тогава нападателят реализира за 1:1 срещу лихтенщайнците, но през втората част изпусна дузпа, а победата с 3:2 не стигна за класиране.