Галин Иванов налита на бой при загуба на Славия

28-01-2018, 17:32

Скандал беляза контролата на Славия с унгарския Халадаш. "Белите" загубиха с 0:1 четвъртата си проверка на турска земя.

Десет минути преди края червен картон получи канипана на българския тим Галин Иванов. Той беше изгонен след като изпусна нервите си при едно нарушение срещу него и беше напът да предизвика масово сбиване. Лидерът на “белите” уцели в гръб фаулиралия го играч с топката, а след това се опита да се саморазправи с други двама съперникови играчи.

Само бързата намеса на съотборниците му, както и на спортно-техническия щаб на Славия предотврати по-сериозни последици. Излизайки от терена, Галин тегна една майна на асистент рефера

За столичани това беше трето поражение.

Лежерното темпо, демонстрирано и от двата тима преди почивката се изпари с началото на второто полувреме. Само три минути след подновяване на играта унгарците откриха резултата. Центриране отдясно стигна до Колчак, който от линията на вратарското поле не сгреши.

В самия край на срещата Омар Абуд опита нещо много красиво от неудобна позиция, но след удара му топката премина встрани от вратата.