ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Защо ЦСКА отпадна от турнира за Купата на България

25-04-2019, 14:15

Вчера Ботев Пловдив се класира за финала на турнира за Купата на България, след като стигна до драматично равенство 3:3 срещу ЦСКА на „Българска армия“.

„Жълто-черните“ спечелиха с 3:2 в Коматево, така че продължават напред, макар да завършиха полуфинала в столицата с едва девет души на терена заради два червени картона.

Филип Филипов бе изгонен малко след почивката, а Антонио Вутов – минути преди края, заради бурните си протести към арбитъра, отсъдил доста пресилена дузпа за „червените“.

Въпреки това обаче „канарчетата“ се класираха за финала, в който ще се изправят срещу градския съперник Локомотив в изцяло пловдивски сблъсък за трофея.

В днешното предаване „На Ринга“ с водещ Крум Савов пък ще бъдат коментирани причините, довели до отпадането на ЦСКА, а посетителите на Novsport.com могат да го гледат на живо тук: