ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Царско село - Левски

05-08-2019, 19:30

Тази вечер, в 21:00 часа, столичният гранд Левски ще се изправи срещу новака в елита Царско село. При успех в сблъсъка от efbet Лига, "сините" могат да се изравнят на върха в класирането с Лудогорец.

Царско село засега изпитва трудности в дебютния си сезон в елита. Отборът още няма победа и е отбелязал само един гол в първите си три мача. Старши треньорът Никола Спасов разполага с интереси футболисти, но те не са достатъчно сработени помежду си.

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО - ТУК!

Контузен за "сините" е Хали Тиам, който вероятно ще се възстановява около месец. Станислав Костов също има здравословни проблеми и няма да играе срещу Царско село.

Шанс от първата минута може да получи новото попъление Насиру Мохамед. Привлеченият от Хакен футболист ще бъде предпочетен пред Франко Мазурек. През второто полувреме почти сигурно ще се появи и другият нов нападател - Найджъл Робърта.