Два от големите фаворити продължават похода си за Купата

31-10-2018, 07:35

Вчера се изиграха три срещи от осминафиналите за Купата на България, като напред в турнира си осигуриха участите отборите на ЦСКА,Локомотив Пловдив и Струмска слава.

Струмска слава стана първият четвъртфиналист в надпреварата, след като се наложи с 3:1 над Черноморец Балчик, като мачът започна в 14:00 часа.

В 17:30 Дунав бе домакин на Локо Пловдив. "Драконите" получиха два гола в рамките на четири минути (64` и 68`), като силите им стигнаха само до намаляване на изоставането в добавеното време. Така пловдивските "железничари" продължиха ве следващия кръг.

В третия двубой ЦСКА не срещна сериозна съпротива от Витоша и затвори мача на "Българска армия" при 3:1 в своя полза.

Днес похода си към Купата продължават два от големите фаворити. Левски има изключително тежко гостуване на Черно море на "Тича". Двубоят е от 16:00 часа.

Лидерът в Първа лига Лудогорец приема настоящия носител на трофея Славия от 19:00 часа в Разград.

От 14:00 часа на стадиона в столичния квартал "Надежда" Локомотив приема намиращия се в сериозна криза отбор на Септември.  Етър е домакин на Верея от 18:00 часа.

1:2 Александров (91)

ЦСКА – Витоша 3:1 (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)

1:0 Пинто (15`)

2:0 Соу (74`)

3:0 Соу (76`)

3:1 Милчев (90+2`)

СРЯДА:

14:00 Локомотив София – Септември

16:00 Черно море – Левски (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)

18:00 Етър – Верея

19:00 Лудогорец – Славия (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)

ЧЕТВЪРТЪК:

19:00 Берое – Ботев Пловдив (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)

КОЙ ЩЕ ТРИУМФИРА В ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ – ГЛАСУВАЙТЕ В НАШАТА АНКЕТА ТУК!