Двама нови вкараха за Локо Пд в контрола

18-01-2020, 18:35

Локомотив Пловдив постигна първа победа в контролите през 2020 година. "Черно-белите" надиграха третодивизионния Гигант (Съединение) с 4:0 на официалния терен на Лаута.

Миховил Клапан (3) и Анте Аралица (33, 38) бяха точни за домакините. Четвъртото попадение падна в 79-ата минута. Негов автор бе друг играч, дошъл на проби - Кенан Муслимович.

Неофициален дебют направиха още няколко чужденци, а спарингът беше последен за Локо преди заминаването за Турция, където ще продължи подготовката на тима.

Локо игра в състав: Мартин Луков, Диниш Алмейда, Давид Малембана, Милош Перишич, Петър Витанов, Лукас Салинас, Йосип Томашевич, Бирсент Карагарен, Миховил Клапан, Димитър Илиев, Анте Аралица (Илко Пиргов, Лукас Масоеро, Валентино Пулиезе, Николай Николаев, Кристиан Томов, Мирза Хасанбегович, Нермин Халиета, Един Бахтич, Йордан Тодоров, Кенан Муслимович).