Дунав падна и от Кайсар

25-01-2018, 17:38

Дунав Русе загуби с 0:1 от Кайсар в контролна среща, играна на спортния комплекс "Кая". Единственото попадение за тима на Стойчо Младенов отбеляза Токхтар в 35-та минута, след като се разписа след изпълнение на корнер.

Момчетата на Малин Орачев започнаха силно срещата,, като в 13-та минута Юлиян Ненов създаде опасно положение след самостоятелен рейт отляво, но топката мина встрани от вратата.

В 35-та минута Кайсар стигна до гол, след като в накзателното поле Токхтар матира с глава вратаря Станислав Антонов. Малко преди края на първата част Красимир Станоев опита да се разпише с удар от дистанция, но стражът на Кайсар се намеси.

През второто полувреме двата тима не успяха да създадат нищо по-сериозно пред вратите си. Това е втора контрола, в която Дунав не може да вкара. В първата среща русенци отстъпиха с 0:1 на Санкт Пьолтен.