Карагерен блести за Локо Пд срещу македонци

08-07-2018, 19:33

Локомотив (Пловдив) победи с 2:1 македонския Академия Пандев в контролна среща, играна на стадиона в Самоков.

"Черно-белите" поведоха в резултата в 18-ата минута с гол на Бирсент Карагарен.

Второто полувреме започна с по-активна игра на локомотивци. В 50-ата минута футболистите на Академия Пандев организараха бърза контраатака, но топката излезе в аут след изстрел на техен нападател. Анте Аралица от "смърфовете" бе близо до гол в 65-ата и 78-ата минути, но пропусна.

В 81-ата минута македонците изравниха резултата. Четири минути по-късно Бирсент Карагарен бе съборен в наказателното поле на съперника и Локомотив (Пловдив) получи право да изпълни дузпа. Зад топката застана Филип Михалевич, който с точен удар фиксира крайното 2:1.