Кешеру титуляр при победа на Румъния

24-03-2018, 22:23

Нападателят на Лудогорец Клаудиу Кешеру бе титуляр за румънския национален отбор, който победи като гост Израел с 2:1 в контрола, играна в Нетания.Кешеру бе на терена до 70-ата мин ута, когато бе сменен. Другият футболист на Лудогорец сред румънските национали - Козмин Моци, остана през цялото време на разервната скамейка.

Кешеру имаше великолепната възможност да открие резултата в полза на северните ни съседи в 20-ата минута, но не съумя да преодолее вратаря на домакините.

Израел поведе в резултата в 60-ата минута, когато Натхо изведе Хемед пред вратата на Румъния и той прати топката в мрежата за 1:0.

Румънците отвърнаха с прекрасен гол от 25 метра на Николае Станчу, който изравни в 63-ата минута.

В 82-ата минута заменилия Кешеру Мариус Тукудеан бе изведен майсторски от Александру Митрица и реализира победния гол за Румъния - 2:1 срещу домакина Израел.

И двата отбора не успяха да се класират за световните финали в Русия тази година.