Локо Пд и Царско село не се победиха в контрола

14-10-2018, 17:15

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 1:1 с Царско село в контролна среща на Лаута. Гостите от София поведоха в резултата чрез Васил Калоянов в 43-та минута, а в 65-та минута Димитър Илиев се разписа за крайното 1:1.

В проверката взеха участие каращите проби Марин Ромац и Марко Нинич, както и юношите Октай Юсеин и Филип Колев.

В 4-та минута Марин Ромац се намеси след изстрел на играч на гостите. В 19-та минута удар на Вилим Посинкович бе спасен от Росен Андонов. Последва нов далечен изстрел на Парвиз Умарбаев, отразен от стража на "царете". В следващите минути играта бе равностойна, без опасности пред двете врати. В края на първата част Парвиз Умарбаев стреля от пряк свободен, а топката мина встрани от целта. В 43-та минута гостите поведоха за 0:1. Васил Калоянов засече подаване от ляво и изведе Царско село напред.

През втората част Локомотив започна с доста променен състав. В 50-та минута добра възможност се откри пред Бирсент Карагарен, но Кацарев се намеси. В 65-та минута Димитър Илиев се възползва от грешка в защитата на Царско село, преодоля вратаря и реализира за 1:1. Гостите отговориха с греда в 70-та минута. В 75-та минута хубава комбинация между Филип Колев и Абделхаким Буна можеше да завърши с гол, но топката премина на сантиметри от вратата.

На 21 октомври Локомотив гостува на Дунав в мач от 12-тия кръг на Първа лига. Срещата е насрочена от 17:30 на градския стадион в Русе.

Локомотив през първото полувреме: Марин Ромац, Милош Петрович, Димитър Везалов, Уирис Густаво, Мустафа Абдулахи, Дуйе Мърдеша, Парвиз Умарбаев, Елитон Жуниор, Марко Нинич, Вилим Посинкович, Октай Юсеин

Локомотив през второто полувреме: Мартин Луков, Милош Петрович, Асен Георгиев, Димитър Везалов (75' Лукас Масоеро), Йосип Томашевич, Игор Банович, Янко Ангелов, Бирсент Карагарен (70' Филип Колев), Абделхаким Буна, Димитър Илиев, Анте Аралица