Лудогорец 2 с нова загуба във Втора лига

04-03-2019, 19:13

Черноморец (Балчик) постигна много важна победа в домакинството си на Лудогорец 2 в среща от 19-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение в срещата падна в 83-ата минута. Негов реализатор бе Валентин Йосков, който успя да разпечата вратата на Даниел Наумов за четвърти път от началото на втория дял в първенството. Преди седмица Лудогорец допусна тежко поражение с 0:3 от Локомотив (София).

Спечелените три точки върнаха отбора от Балчик на 7-ото място във временното класиране. Черноморец събра актив от 26 точки след изиграването на 19 срещи. В същото време Лудогорец 2 се намира в зоната на изпадащите. Тимът от Разград е на 13-а позиция с 19 точки, като в следващия кръг приемат втория в таблицата Монтана.