Лудогорец U19 загуби с 0:1 от Ботев Пд на стадион "Гнездо на орли" в Разград

Лудогорец U19 загуби с 0:1 от Ботев Пд на стадион

11-08-2019, 17:45

Лудогорец U19 влезе добре в двубоя срещу пловдивския си съперник, имаше и 5-6 положения още в първото полувреме, но не успя да реализира. Гостите от града под тепетата се възползваха от единственото положение, което им се откри в 44-та минута. След изпълнение на корнер падна единственият гол в мача и Ботев /Пловдив/си тръгна с трите точки от "Гнездо на орли"

"Доволен съм от положенията, които създадохме, но не съм доволен от резултата", коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу Ботев /Пловдив/ Лудогорец U19 игра в състав: Владимир Русанов, Никола Ганчев, Димитър Жеков, Александър Ганчев, Мартин Русков, Петър Караангелов, Петър Георгиев, Николай Георгиев, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев, Петър Георгиев, (Димитър Михалев, Хидает Хюсеин, Валентин Цветанов).