Малин Орачев: Бяхме много респектирани от ЦСКА

05-08-2018, 23:13

Наставникът на Дунав Малин Орачев коментира загубата с 0:3 от ЦСКА.

"Не трябваше да допускаме такива елементарни грешки. Но ЦСКА е добър отбор. И точно когато имахме подем в играта, между 30-ата и 40-ата минута, допуснахме два елементарни гола. В началото излязохме прекалено респектирани към отбора на ЦСКА. Но после изравнихме играта. И точно когато трябваше да бъдем най-концентрирани, получихме два гола. При 2:0 на полувремето... Все пак играем срещу ЦСКА. Второто полувреме бяхме още по-плахи и логично се стигна до този резултат.

Трябваше да има повече смелост от всички момчета. Но, пак казвам, излязохме прекалено респектирани от ЦСКА. Според мен това не трябва да е така. В бъдеще трябва да работим в тази насока", заяви Орачев.

Старши терньорът на "драконите" коментира и виковете "Оставка" от привържениците на клуба, които се чуваха след последния съдийски сигнал. "Това си е тяхно право. Всеки може да вика каквото си иска", каза лаконично специалистът.