Младшата на Черно море гази с 6:0

31-03-2018, 18:21

Отборът на Черно море записа категорична победа в Елитната група до 17 години.

“Моряците”, водени от Мартин Христов, разгромиха тима на Монтана с 6:0.

Тугай Неджет откри резултата още в 3-ата минута след асистенция на Филип Иванов. В 20-ата Велислав Василев от пряк свободен удар покачи на 2:0.

След почивката варненци реализираха още четири попадения. Иван Иванов направи класиката три минути след началото на второто полувреме, а пет по-късно Даниел Стоянов вкара за 4:0. Тугай Неджет в 50-ата и Велислав Василев в 60-ата оформиха крайното 6:0.

В следващия кръг Черно море гостува на Левски. Мачът е в сряда, 4 април, от 11 часа.

Съставът Черно море: Живко Панев, Филип Иванов (60-Александър Димитров), Даниел Стоянов, Дамян Георгиев, Мердин Адем, Александър Александров 50-Симеон Бончев), Павел Георгиев, Балю Балев, Иван Иванов, Велислав Василев (65-Емре Тефък), Тугай Неджет.