НА ЖИВО В NOVSPORT: Ботев Вр срещу Локо Пд (СЪСТАВИ)

28-07-2019, 17:45

Ботев Враца посреща Локомотив Пловдив в среща от третия кръг на efbet Лига. Мачът на  стадион "Христо Ботев" започва 18:45 часа.

Феновете на Локомотив Пловдив изживяха незабравими моменти в четвъртък, когато любимият им отбор удари с 2:0 Спартак Търнава при завръщането си в евротурнирите и направи голяма крачка към третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Ботев не успя да вкара гол на този съперник през миналия сезон. Срещата помежду им на "Христо Ботев" завърши 0:0, а на "Лаута" Локо се наложи с убедителното 4:0.

Врачани обаче имат предимство в общия баланс срещу "смърфовете" в родния елит - 21 победи, 10 равенства и 19 загуби. Освен това, те са допуснали само едно домакинско поражение от 25 мача.

В състава на домакините контузен е Георги Вълчев, но за сметка на това Даниел Генов се възстанови и ще е титуляр тази вечер.

Бруно Акрапович пък ще запази силите на част от титулярите за реванша със Спартак идния четвъртък.