НА ЖИВО В NOVSPORT: Етър срещу Левски (СЪСТАВИ)

21-07-2019, 20:00

Етър посреща Левски в среща от втория кръг на efbet лига. Мачът на стадион "Ивайло" започва в 21.00 часа.

"Сините" започнаха сезона с победа сещу Дунав (4:1), а освен това записаха и два успеха в Лига Европа. Етър обаче също е в добра форма. "Виолетовите" надиграха ЦСКА на "Армията" преди седмица и заслужено взеха точка, като сега ще се опитат да спънат и Левски.

Добрата новина за треньора на Етър Росен Кирилов е, че ще има още една опция за халфовата линия. През седмицата пълноценно тренираше Никола Колев. Футболистът не игра срещу ЦСКА заради травма, но ще бъде на линия за "сините".

Левски ще изиграе четвъртия си мач за 11 дни. Очаквасе Петър Хубчев да даде почивка на част от титулярите си, за да ги съхрани за гостуването в Лига Европа на АЕК Ларнака в четвъртък.

В последните 8 директни срещи домакините нямат победа. Левски е спечелил 7 от тях, един от мачовете е завършили наравно.