НА ЖИВО В NOVSPORT: Лудогорец - Септември, стартови състави

03-03-2018, 16:17

Шампионът Лудогорец посреща Септември (София) в опит да увеличи преднината си на върха в класирането. Разградчани имат с 3 точки повече от втория ЦСКА, а днешният им съперник е на 10-о място в класирането.

През есента Септември поведе на "орлите", но загуби с 1:4 на ст. "Васил Левсил".

Наставникът на Лудогорец Димитър Димитров вероятно ще даде почивка на част от титулярите си предвид предстоящото тежко гостуване на Берое в средата на следващата седмица.

Треньорът на Септември Николай Митов ще трябва да решава проблеми в защита и халфовата линия поради липса на основни играчи. Аут заради наказания са дефанзивният халф Яя Меледже и Янко Сандански, който бе използван в центъра на отбраната.

Novsport ще проследи мача на живо за вас.

Стартови състави:

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 6. Натанаел, 25. Панов, 2. Форстър, 5. Терзиев, 10. Кампаняро, 44. Горалски, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 92. Лукоки, 70. Швиерчок;

Треньор Димитър Димитров

СЕПТЕМВРИ: 1. Галев, 15. Добрев, 18. Силва, 16. А. Иванов, 6. Елтон, 11. Тилев, 25. Стоянов, 20. Байду, 13. Будинов, 23. Маламов, 10. Чандъров;