НА ЖИВО В NOVSPORT: ЦСКА - Ботев (Враца) 0:0

04-08-2019, 19:30

ЦСКА приема Ботев Враца в среща от четвъртия кръг на Еfbet Лига. Мачът на стадион "Българска армия" започва в 18.45 часа.

В четвъртък "армейците" изиграха драматични 120 минути срещу Осиек за Лига Европа и успяха да отстранят хърватите след дузпи. Това определено ще даде импулс в състава на ЦСКА, който гони първи домакински успех за новия сезон. До момента "червените" направиха 2:2 с Етър и паднаха с 1:3 от Черно море на "Армията".

Очаква се част от титулярите срещу Осиек да получат почивка.

Гостите от Ботев Враца са в отчайваща форма, след като записа разгромна загуба с 1:4 от Локо Пловдив.

В исторически план врачани имат само 4 победи от общо 58 мача за първенство срещу "червените". Две от тези победи са като гост. В момента "армейците" са в серия от 16 поредни победи срещу този съперник.

МАЧЪТ МОЖЕ ДА ГЛЕДАТЕ ТУК

СТРАТОВИ СЪСТАВИ

ЦСКА: 13. Густаво Бусато, 8. Греъм Кери, 9. Тони Уот, 10. Евандро Да Силва, 11. Петър Занев, 16. Жанио Бикел, 19. Иван Турицов, 21. Диего Фабрини, 24. Нуно Томаш, 25. Раул Албентоса, 26. Валентин Антов

БОТЕВ ВР: 33. Красимир Костов, 11. Андреас Васев, 16. Апостол Попов, 30. Валери Домовчийски, 37. Венцислав Керчев, 7. Георги Вълчев, 6. Даниел Гаджев, 9. Даниел Генов, 20. Милан Вушурович, 15. Филип Ждерич, 28. Христо Златински

45+2 Край на първото полувреме!

45+1 Георги Вълчев изведе Даниел Генов сам срещу вратаря на ЦСКА Бусато, ударът му обаче не уцели вратата

39 - И Христо Златински получава жълт картон

36 - Жълт картон за Даниел Гаджев

34 - Шут на Фабрини от границата на наказателното поле прелетя високо над вратата

31 - Тони Уот стреля с глава след центриране отляво, топката мина далеч от целта

29 - Центриране на Кери от фаул, Костов се размина с топката и тя стигна до Евандро, който нанесе удар с глава. Той обаче беше много лек и не загрудни вратаря на гостите, който беше възстановил позицията си

25 - Центриране на Кери в наказателното поле, там обаче няма негов съотборник и Красимир Костов улови топката

17 - Греъм Кери изпълни пряк свободен удар на около 30 метра от вратата, топката рикошира в стената и излезе в корнер

13 - Сблъсък между Бикел и Гаджев в центъра на терена, налагасе да влизат медицинските екипи на двати тима. Добрата новина, е че играчите не са пострадали сериозно и играта бързо е подновена

8 - Даниел Генов праща топката в мрежата на ЦСКА. Той получи пас зад защитата и стреля от движение, но попадението не беше признато заради засада. На посторениято ясно се вижда, такава има