НА ЖИВО В NOVSPORT: Четвърти опит за Витоша да вземе точка в първенството (СЪСТАВИ)

02-08-2019, 17:35

Витоша и Арда дават начало на 4-ия кръг в efbet Лига с двубой от 18:45 на ст. „Витоша”.

„Бистришките тигри” все още търся първата си точка за новия сезон – след три загуби тимът на Енгибар Енгибаров е на последното място в класирането с голова разлика 2:7.

Новакът Арда  се представя много добре от началото на кампанията и записа победа над Берое (3:1), като и две равенства без попадения с Ботев Пловдив и Царско село.

Големият липсващ за домакините днес отново е Емил Гъргоров, което бе признато и от треньора Енгибаров. Гостите нямат проблеми с контузени или наказани и ще разполагат с всичко най-добро за днешното гостуване.

Двубоят ще бъде излъчен в ефира на Нова спорт, а на живо гледайте ТУК!

Novsport.com ще следи за всяка промяна на резултата в срещата.

СЪСТАВИ:

Витоша Бистрица: 12. Николай Георгиев, 2. Тодор Гочев, 5. Венцислав Бонев, 6. Румен Гьонов, 10. Георги Амзин, 14. Четин Садула (к), 22. Александър Василев, 24. Георги Купенов, 45. Григор Долапчиев, 80. Лъчезар Котев, 88. Мартин Станкев

Арда: 1. Иван Караджов, 71. Пламен Круомов (к), 3. Зоран Гаич, 12. Дарко Глишик, 20. Деян Лозев, 27. Емил Мартинов, 30. Жоао Аморим, 8. Румян Ховсепян, 17. Иван Коконов, 9. Веселин Марчев, 99. Радослав Василев