НАСРЕД СТАРА ЗАГОРА: Арда излъга Берое и се завърна в Топ 6

10-11-2019, 14:39

Арда изненадващо спечели с 1:0 гостуването си на Берое от 16-ия кръг на efbet лига. Голът за тима от Кърджали отбеляза Радослав Василев (42) от дузпа. По-малко от 10 минути преди края на мача домакините също получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар, но Мартин Камбуров пропусна и тимът му записа втора поредна загуба в първенството.

Успехът изстреля Арда обратно в Топ 6. Тимът на Стамен Белчев събра 22 точки, с една повече от Черно море и Берое, които са съответно седми и осми. На четвърта позиция е Славия с 23. Очертава се ожесточена битка за последните две места, даващи право на участие в плейофа за разпределение на челните позиции.