НОВ СРАМ ЗА ЦСКА! "Червените" паднаха и от японци

НОВ СРАМ ЗА ЦСКА!

26-01-2020, 19:07

ЦСКА инкасира ново поражение по време на подготвителния си лагер в Испания. Този следобед селекцията на Милош Крушчич отстъпи с минималното 0:1 на елитния японски тим Шонан Белмаре.

Единственото попадение в мача отбеляза Кейсуке Сака в 71-ата минута и падна след сериозна грешка на бразилеца Жеферсон. Столичният гранд беше по-добрият състав преди почивката, но тогава пропуски направиха Денис Давидов и Албентоса.

След паузата предимството бе изцяло за азиатския им съперник, който можеше да се поздрави и с по-изразителен успех, ако не бяха добрите намеси на Густаво Бусато. Равенството все пак можеше да донесе Греъм Кери, но изстрелът му от фаул в 88-ата минута срещна гредата.

СЪСТАВЪТ НА ЦСКА:

ЦСКА: Витаутас Черниаускас, Иван Турицов, Раул Албентоса, Петър Занев, Брадли Мазику, Валентин Антов, Жанио Бикел, Едвин Джеси, Денис Давидов, Вив Соломон-Отабор, Али Соу

ЧАТ-КОМЕНТАР:

90+3 КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА ЗАГУБИ КОНТРОЛАТА!

88 мин. В края на срещата Греъм Кери можеше да възстанови равенството, но нацели горната греда след добро изпълнение на пряк свободен удар.

84 мин. Защитата на ЦСКА проспа пореден пробив по левия ѝ фланг. Густаво Бусато все пак се намеси решително и отрази страхотната възможност открила се пред Гото.

71 мин. Шонан Белмаре откри резултата. Кейсуке Сата се възползва от разсеяността на Жеферсон, изскочи зад гърба на бразилеца и с глава насочи в мрежата на сюрпризирания Бусато.

65 мин. Томи Юрич, Жеферсон, Греъм Кери и Божидар Чорбаджийски се появяват в игра за ЦСКА.

55 мин. Топката срещна ръката на Наоки Ишихара в наказателното поле на японците. Футболистите на ЦСКА поискаха дузпа, но съдията не отсъди такава.

51 мин. Вив Соломон-Отабор шутира технично, но не намери рамката на вратата.

48 мин. Шонан можеше да поведе в резултата малко след подновяването на приятелския двубой. Резервата Сосуке Шибата отправи топката към далечния ъгъл на Бусато и само леката му неточност отърва "армейците" от инкасирането на гол.

46 мин. Начало на втората част!

45 мин. Край на първата част!

34 мин. Силен изстрел на Наоки Ишихара, който обаче не успя да затрудни по никакъв начин Витаутас Черниаускас.

28 мин. Вив Соломон-Отабор проби по фланга, след което пусна за Денис Давидов. Руснакът обаче прави своя изстрел точно в обсега на японския вратар.

25 мин. Вив Соломон-Отабор проби по фланга, след което пусна за Денис Давидов. Руснакът обаче прави своя изстрел точно в обсега на японския вратар.

22 мин. Грубо влизане в краката на Едвин Джеси.

12 мин. Раул Албентоса с лекота надскочи нисичките японци при центриране от фаул. Бившият играч на Депортиво Ла Коруня съумя да насочи с глава, но стражът на Шанон реагира отлично.

8 мин. Резултатът можеше да бъде открит, играч на японците върна неочаквано силно за своя вратар. Само навременната намеса на Даики Томи предотврати големия резил за символичните гости.

1 мин. Начало на мача!