ОБЗОР: ЦСКА 1948 продължава да гази във Втора лига, взе седма поредна победа

30-08-2019, 21:50

ЦСКА 1948 записа седма поредна победа от началото на сезона във Втора лига. Столичани се наложиха с 2:0 срещу Струмска слава у дома. Тимът на Петко Петков има пълен актив от 21 точки и е убедителен лидер в класирането. Радомирци имат само 3 т. до момента и се намират в зоната на изпадащите.

В герой за ЦСКА 1948 се превърна Васил Шопов, който реализира и двата гола (39, 58).

Лудогорец II изпусна победата срещу Локомотив (Горна Оряховица), въпреки че водеше с 2:0 до 72-ата минута. Илкер Будниов бе вкарал на два пъти през втората част, но в рамките на само пет минути Деян Христов и Петър Чалъков донесоха точката на гостите.

Така дубълът на шампионите пропусна възможността да се изравни поне временно с Локомотив (София) на третата позиция в подреждането. Към момента Лудогорец остава с актив от десет точки и заема седмо място. Локомотив от своя страна вече има шест и е 12-и място.