Пирин спечели последната си контрола в Турция

08-02-2018, 18:00

Пирин (Благоевград) победи полския Подбедскидже (Биелско Бяла) с 2:1 в последната си контрола от лагера в Алания.

Преди почивката пропуски направиха Суда и Дани Младенов за орлетата. Контузия получи Сандев в 15-ата минута, след като се сблъска с вратаря Костов. Вместо него в игра влезе Тони Костадинов.

В 50–ата минута беше отсъдена дузпа за Пирин за нарушение срещу Орлин Старокин и Дани Младенов вкара за 1:0.

Последва натиск на поляците и на два пъти Костов спаси удари на полски нападатели. В 58 -та минута Малец вкара за 1:1 след разбъркване в наказателното поле.

Четири минути по-късно Младенов бе фаулиран в пеналта и реферът от Молдова даде втора дузпа за "орлетата". От бялата точка Стилиян Николов вкара за 2:1. До края на мача полският вратар отрази удар на Суда отблизо.