Пламен Илиев: В главите ни беше да допуснем колкото се може по-малко голове

08-11-2019, 07:36

Вратарят на Лудогорец Пламен Илиев каза какво е било в главите на футболистите след червените картони на Форстър и Горалски срещу Еспаньол още през първото полувреме.

Орлите загубиха срещата в Испания с 0:6, но въпреки това запазиха второто място в групата.

“Обяснение трудно мога да дам сега. Реално мачът приключи в 10-ата минута, когато получихме първия червен картон. Ще трябва да преодолеем този психологически срив. Шансовете ни са големи за излизане от групата. Факт е, че грубите грешки ни костваха загубите от Еспаньол.

След двата червени картона в главите ни беше да се защитаваме отзад, да си помагаме и да допуснем колкото се може по-малко голове. Еспаньол игра до края”, заяви Илиев, който е доволен, че след следващия шампионатен мач на орлите, който е срещу Витоша (Бистрица), ще има пауза за националните отбори.

“Почивката идва точно навреме, ще ни се отрази добре”, завърши стражът на разградчани.