ПЪРВО В NOVSPORT: Съставите за Етър – Локо Пд

02-04-2019, 17:30

В Етър определиха днешния сблъсък с Локо (Пд) като мача на сезона.

Със срещата в 18:30 часа на стадион „Ивайло“ във Велико Търново стартират четвъртфиналните мачове от турнира за Купата на България.

„Болярите” не спират да мечтаят за Лига Европа и имат два шанса за турнирите – през настоящата надпревара или през седмото място и бараж.

Домакините са наясно, че днешният мач няма да има нищо общо с този за първенството срещу същия тим, който спечелиха с лекота (2:0) в края на февруари. Затова и треньорът им Красимир Балъков даде почивка на доста титуляри срещу Верея.

Арбитър на двубоя с „черно-белите“ сега е Ивайло Стоянов, с асистенти Мирослав Иванов и Павлин Михайлов, докато Георги Давидов е четвърти рефер, а Кольо Данев е съдийски наблюдател.

Мачът Етър - Локомотив Пд е пряко в ефира на Диема спорт, посетителите на Novsport.com могат да го гледат на живо ТУК, а ние ще проследим в реално време всичко по-интересно от срещата.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ЕТЪР: 1. Христо Иванов, 25. Крум Стоянов, 21. Венцислав Василев, 16. Пламен Гълъбов, 84. Здравко Запрянов, 5. Георги Сърмов (к), 17. Аласана Мане, 10. Велко Батрович, 7. Милчо Ангелов, 8. Румен Руменов, 11. Даниел Младенов;

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ: 1. Илко Пиргов, 20. Милош Петрович, 15. Димитър Везалов, 6. Стивън Езе, 29. Янко Ангелов, 34. Игор Банович, 13. Един Бахтич, 14. Димитър Илиев (к), 91. Абделхаким Буна, 7. Момчил Цветанов, 77. Анте Аралица;