СЕНЗАЦИЯ: Ботев (Гълъбово) отстрани Етър за Купата!

26-09-2019, 21:30

Ботев (Гълъбово) хвърли бомбата, като отстрани Етър от турнира за Купата на България! Тимът от Втора лига спечели с 2:1 мача от э1/16-финалитуе, който се игра на ст. "Трейс Арена" в Стара Загора.

Двубоят беше прекъснат за кратко заради изключително лоши метеорологични условия. В първите двайсетина минути дъждът над стадиона се усили значително, а малко след това угасна и осветлението. При това положение реферът Георги Николов взе решение да преустанови играта. Прекъсването продължи около 10 минути, в които техническият проблем беше отстранен, а след подобряване на условията мачът продължи.

Първото попадение за Ботев вкара Ерай Карадайъ в 66-ата минута. Две по-късно Антон Огнянов направи 2:0.

В 75-ата минута Ивайло Димитров пропусна дузпа за тима на Росен Кирилов. Пет след товаМилчо Ангелов върна едно попадение, което обаче не се оказа достатъчно за състава от Велико Търново.