Славия направи реми със словаци

29-01-2020, 16:58

Отборът на Славия завърши при резултат 1:1 със словашкия Серед в контролна среща. Днешният съперник на "белите" се намира на 10-о място в Цоргон лига.

В 3-ата минута футболистите на Славия имаха претенции за неотсъдена дузпа в тяхна полза. Галин Иванов овладя топката и изглежда, че бе фаулиран от защитник на Серед, но главният съдия даде сигнал играта на продължи.

В 13-ата минута Галин Иванов опита да се възползва от грешка в защитата на Серед, но ударът му бе париран от стража Байта.

В 22-ата минута нови претенции на “белите” за игра с ръка на защитник на Серед в наказателното поле бяха подминати от главния съдия.

В 50-ата минута Галин Иванов стреля право в ръцете на вратаря на Серед.

В 77-ата минута със сериозен пропуск се отчете Емил Виячки, който имаше добра възможност да открие резултата след подаване на Емил Стоев.

Пет по-късно Галин Иванов се разписа след добро подаване на Радослав Кирилов.

Панайотис Лука изравни две минути преди края на редовното време, с което оформи и крайния резултат.