Томаш: Днес ни надиграха по всички показатели

29-04-2018, 20:06

Треньорът на Берое Александър Томаш коментира домакинската загуба с 0:4 от Левски.

“Отстъпихме още през първото полувреме, вкараха ни два гола. Левски изигра по-правилно от нас мача.

Днес ни надиграха по всички показатели. При 1:0 получаваме гол от тъч. При 2:0 допуснахме елементарна грешка. Ние нямахме ден и нещата не се получаваха. Второто полувреме на всяка цена искахме да се върнем в мача. Разделихме играта на нападение и защита.

Нямаше контрол над топката. Не съм доволен от отношението на част от играчите по време на двубоя, там трябва да наблегнем. Разбира се, че няма да спомена техните имена. Чисто спортно-технически бяхме напълно надиграни. Явно още не сме готови за нещо голямо”, заяви Томаш.