Юношите на Левски близо до няколко финала

23-03-2018, 13:29

Два от наборите на ЛЕВСКИ изиграха много силни полуфинали и вече докосват решаващия мач за Купата на БФС. Вчера „сините“ при родените 2002 година победиха с убедителното 5:0 Берое и то като гост в Стара Загора, а ден по-рано в София роденитe 2004 година постигнахa обрат от 0:1 до 3:1 срещу Лудогорец в първи полуфинал в турнира за Купата на БФС.

Мачът в Стара Загора се игра на изкуствения терен в Стара Загора, като Пламен Пенев си отбеляза автогол в началните минути, в средата на първото полувреме Мартин Д. Петков удвои, а до почивката падна още един гол чрез Хари Денков. През вторите 40 минути „сините“ реализираха още два пъти - чрез Богдан Костов и Денков от пряк свободен удар.

Реваншите и при двете възрасти са следващата седмица.

С интерес се очаква и вторият мач между Левски и Септември (набор 2000), които завършиха 1:1 в първи полуфинален мач в турнира за купата на БФС при юношите старша възраст.