Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

БФС обяви програмата за първите кръгове на новия сезон в efbet Лига

БФС обяви програмата за първите кръгове на новия сезон в efbet Лига

Novsport

Спортно-техническата комисия към Българския фубтолен съюс обяви програмата по дати и часове за първите пет кръга от еfbet Лига. Новото първенство в елита ще бъде открито от новака ЦСКА 1948 и ЦСКА, които се изправят един срещу друг на 7-ми август, петък от 20 часа на националния стадион "Васил Левски". По тардиция ще може да наблюдавате всички двубои от родното първенство в каналите на DIEMA XTRA.

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 28.07.2020 г.

Приема предложената програмаот 1-ви до 5-ти кръг на Първа лига и провеждането на срещата за суперкупата на България, както следва:
Есен
Август
Суперкупа на България




02.08 /неделя/


Лудогорец


-


Локомотив Пд


20.30


Диема спорт





І кръг




07.08 /петък/


ЦСКА 1948


-


ЦСКА-София


20.00


Диема спорт




08.08 /събота/


Монтана


-


Арда Кж


17.45


Диема спорт







Ботев Вр


-


Лудогорец


20.00


Диема спорт




09.08 /неделя/


Ботев Пд


-


Локомотив Пд


18.45


Диема спорт







Славия


-


Черно море


21.00


Диема спорт




10.08/понеделник/


Левски


-


Берое


20.00


Диема спорт




11.08/вторник/


Царско село


-


Етър ВТ


20.00


Диема спорт







ІІ кръг




14.08 /петък/


Лудогорец


-


Славия


20.00


Диема спорт




15.08 /събота/


Локомотив Пд


-


Ботев Вр


17.45


Диема спорт







Арда Кж


-


Левски


20.00


Диема спорт




16.08 /неделя/


Етър ВТ


-


Черно море


17.45


Диема спорт







ЦСКА-София


-


Ботев Пд


20.00


Диема спорт




17.08/понеделник/


Царско село


-


Монтана


17.45


Диема спорт







Берое


-


ЦСКА 1948


20.00


Диема спорт





ІIIкръг




21.08 /петък/


Славия


-


Локомотив Пд


20.00


Диема спорт




22.08 /събота/


Ботев Вр


-


ЦСКА-София


18.45


Диема спорт







Черно море


-


Лудогорец


21.00


Диема спорт




23.08 /неделя/


Левски


-


Царско село


17.45


Диема спорт







Ботев Пд


-


Берое


20.00


Диема спорт




24.08/понеделник/


Монтана


-


Етър ВТ


18.45


Диема спорт







ЦСКА 1948


-


Арда Кж


21.00


Диема спорт





ІVкръг




28.08 /петък/


Царско село


-


ЦСКА 1948


18.45


Диема спорт







Берое


-


Ботев Вр


21.00


Диема спорт




29.08 /събота/


Арда Кж


-


Ботев Пд


17.00


Диема спорт







Монтана


-


Левски


19.00


Диема спорт







Етър ВТ


-


Лудогорец


21.15


Диема спорт




30.08 /неделя/


Локомотив Пд


-


Черно море


18.45


Диема спорт







ЦСКА-София


-


Славия


21.00


Диема спорт






Приема предложената програма от 1-ви до 5-ти кръг на Втора лига, както следва:


Есен
Август
Iкръг 18.00 часа




07.08 /петък/


Хебър Пз


-


Пирин Бл


17.45


Диема спорт







Лудогорец ІІ


-


Миньор Пк


19.00







08.08 /събота/


Струмска слава


-


Септември Сф













Дунав Рс


-


Витоша Бистр













Янтра Гб


-


Кариана













Спортист Своге


-


Локомотив Сф













Септември Сим


-


Литекс


19.00










Созопол


-


Добруджа


19.00










Локомотив ГО


-


Нефтохимик 1962


20.00








IIкръг 18.00 часа




14.08 /петък/


Миньор Пк


-


Спортист Своге


17.45


Диема спорт




15.08 /събота/


Септември Сф


-


Нефтохимик 1962













Локомотив Сф


-


Локомотив ГО













Добруджа


-


Лудогорец ІІ













Кариана


-


Септември Сим













Струмска слава


-


Дунав Рс













Литекс


-


Созопол


19.00










Витоша Бистр


-


Хебър Пз


19.00










Пирин Бл


-


Янтра Гб


20.00








IIIкръг 18.00 часа




19.08 /сряда/


Янтра Гб


-


Витоша Бистр


18.00


Диема спорт 2







Дунав Рс


-


Септември Сф













Хебър Пз


-


Струмска слава













Спортист Своге


-


Добруджа













Септември Сим


-


Пирин Бл


19.00










Созопол


-


Кариана


19.00










Лудогорец ІІ


-


Литекс


19.00










Локомотив ГО


-


Миньор Пк


20.00










Нефтохимик 1962


-


Локомотив Сф


20.00








IVкръг 18.00 часа




23.08 /неделя/


Миньор Пк


-


Нефтохимик 1962













Добруджа


-


Локомотив ГО













Струмска слава


-


Янтра Гб













Дунав Рс


-


Хебър Пз













Литекс


-


Спортист Своге


19.00










Витоша Бистр


-


Септември Сим


19.00










Пирин Бл


-


Созопол


20.00







24.08/понеделник/


Кариана


-


Лудогорец ІІ










25.08/вторник/


Септември Сф


-


Локомотив Сф


18.00


Диема спорт





Vкръг 18.00 часа




28.08 /петък/


Лудогорец ІІ


-


Пирин Бл


19.00







29.08 /събота/


Хебър Пз


-


Септември Сф













Янтра Гб


-


Дунав Рс













Спортист Своге


-


Кариана













Септември Сим


-


Струмска слава


19.00










Созопол


-


Витоша Бистр


19.00










Локомотив ГО


-


Литекс


20.00










Нефтохимик 1962


-


Добруджа


20.00







31.08/понеделник/


Локомотив Сф


-


Миньор Пк


18.00


Диема спорт






БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948