Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Царско село – Лудогорец в осминафинал за Купата (СЪСТАВИ)

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Царско село – Лудогорец в осминафинал за Купата (СЪСТАВИ)

Novsport

Царско село е домакин на Лудогорец в осминафинален сблъсък от турнира за Купата на България.

Наставникът на столичани Любослав Пенев все още няма загуба в срещите си с "орлите", а от състава му липсва единствено наказаният Даскалов.

Новият треньор на гостите Валдас Дамбраускас пък е без трайно контузените Владо Стоянов и Ихинио Марин.

Последната среща между двата отбора се проведе в Разград и приключи при равенство 1:1 преди по-малко от 5 месеца, а какво ще се случи днес на стадиона над околовръстното шосе в София, предстои да разберем.

Мачът Царско село – Лудогорец е пряко в ефира на Диема спорт и Novsport.com ще проследи развитието на резултата в реално време, докато нашите посетители могат да гледат двубоя на живо ТУК иТУК.

Още линкове тук…

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Михаил Иванов, 4. Ивайло Марков, 6. Антонио Георгиев (к), 7. Лесли де Са, 14. Христо Попадийн, 20. Ален Стеванович, 22. Луис Педро, 25. Уесли, 44. Карим Роси, 89. Луи Нганиони, 98. Хари Денков;

РЕЗЕРВИ: 30. Джони Пласид, 3. Мартин Кавдански, 8. Панайотис Лука, 9. Стефан Христов, 10. Димитър Петров, 11. Андерсон Коста, 21. Емануил Манев;

Треньор: Любослав Пенев;

ЛУДОГОРЕЦ: 23. Пламен Илиев, 3. Антон Недялков, 5. Георги Терзиев (к), 10. Елвис Ману, 12. Абел Анисе, 13. Мавис Чибота, 19. Пиерос Сотириу, 21. Драгош Григоре, 22. Джордан Икоко, 25. Стефан Баджи, 64. Доминик Янков;



РЕЗЕРВИ: 1. Кристиан Кахлина, 7. Алекс Сантана, 11. Кирил Десподов, 28. Клаудиу Кешеру, 30. Козмин Моци, 88. Вандерсон, 95. Каули Оливейра;

Треньор: Валдас Дамбраускас.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948