Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

ИЗВЪНРЕДНО: Обявиха съдиите за ЦСКА - Лудогорец

ИЗВЪНРЕДНО: Обявиха съдиите за ЦСКА - Лудогорец

Novsport

Всички съдийски назначения за предстоящия 6-ти кръг в efbet Лига:

18Сеп 2020 г. Петък 18:45 ч.
ФК Царско село 2015 - ПОФК Ботев Враца
ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Даниел Милков Ников
4-ТИ: Димитър Цолов Буров
СН: Иван Захариев Вълчев

18Сеп 2020 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ПФК Ботев
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Ивайло Красимиров Ненков
СН: Стоян Христов Денев

19Сеп 2020 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море
ГС: Радослав Петров Гидженов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Иво Венциславов Андреев
СН: Мартин Живков Богдев

19Сеп 2020 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Левски - ФК ЦСКА 1948
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Георги Кънчев Димитров
СН: Атанас Петров Бозев

20Сеп 2020 г. Неделя 17:45 ч.
ФК Етър - ПФК Локомотив 1926
ГС: Георги Николов Николов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Георги Димитров Давидов
СН: Радан Василев Мирянов

20Сеп 2020 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Драгомир Димитров Драганов
СН: Костадин Георгиев Стоичков



21Сеп 2020 г. Понеделник 20:30 ч.
ФК Арда - ПФК Славия 1913
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Йордан Костадинов Иванов

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948